sobota, 27 października 2012

Są takie osoby , na których widok od razu japa mi się cieszy .


PRZYJAŹŃ ! 


Jest ktoś.. kto nie zdenerwuje cię telefonem o 3 rano, ktoś kogo możesz słuchać godzinami, ktoś kto cię kocha, mimo że nie jest twoim partnerem ani twoją rodziną. To bez tej osoby nie wyobrażasz sobie życia, gdyby nie ona nie wiesz jakby wyglądał teraz twój świat. O kim właśnie pomyślałeś? Tak-to jest przyjaciel. 
 
O ile rozmowa jest tekstem, o tyle śmiech jest muzyką, sprawiającą, że wspólnie spędzony czas staje się melodią, której można słuchać w kółko i nigdy nie straci uroku.

Pamiętam każdą wspólnie spędzoną chwilę. A w każdej było coś wspaniałego. Nie potrafię wybrać żadnej z nich i powiedzieć: ta znaczyła więcej niż pozostałe.

Gdziekolwiek się znajdujesz, twój świat tworzą twoi przyjaciele.

Bo przyjaciól nie poznaję sie wtedy gdy placzą z nami ,kiedy straciliśmy chlopaka.. Tylko wtedy gdy każą nam się otrząsnąć i nazwą zjebem ! Kiedy przypierdolą ci gdy robisz sobie siare ,  gdy idą z tobą , i robią to co ty ,chociaż przypal mają gwarantowany . Nie wtedy gdy pomagają przy ściąganiu na klasówce,ale wtedy gdy też dostaną jedynke i pocieszeniem mówią 'aaa co tam ,lubię poprawy' . Gdy jesteś dla nich jak siostra , a nie jak ktoś z kim można sobie pogadać na gadu.

Dla cierpiącego fizycznie potrzebny jest lekarz, dla cierpiącego psychicznie przyjaciel.

jesteśmy zbyt podobne do siebie. jesteśmy uparte i wszystko chcemy robić po swojemu. obydwie nienawidzimy być w błędzie  i obydwie chcemy zawsze mieć rację. ale to właśnie jest przyjaźń - nieważne co się stało lub stanie, my zawsze wracamy i wybaczamy sobie raz jeszcze.

Bo ten najlepszy przyjaciel widząc Cię bez makijażu, w dresie,spiętych włosach i z drżącymi rękami, które trzymają paczkę chusteczek, by ocierać wciąż lecące łzy zawsze powie: mimo, że wyglądasz okropnie, to i tak cię kocham.

"Przyjaciel powie ci w cztery oczy to, co wróg wykrzyczy w cztery strony świata"

Gdy odszedł do innej pilnowali mnie jak lekarze w psychiatryku, zrobili mi mój własny odwyk i pomogli zapomnieć. Nie pozwolili mi się załamać i spaść na dno. To są przyjaciele.

Przyjaźń jest wtedy, gdy mimo mnóstwa własnych problemów zostawiasz swoje sprawy i biegniesz do przyjaciela aby go wysłuchać i powiedzieć kretyńskie 'wszystko będzie dobrze', które tak naprawdę nie ma żadnego znaczenia.

Rozejrzyj się dokoła, a zobaczysz ludzi, bez których ten świat nie mógłby istnieć .


NATALIA <3 


3 komentarze:

 1. dziękii bardzoo mi się podobają <3 a szczególnie ostatnii xd

  OdpowiedzUsuń
 2. Super blog.
  Obserwuje i zapraszam do siebie
  na modowy:
  http://www.wizianet.blogspot.com/
  o wszystkim:
  http://wiziazycie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. super opisy. ♥
  czekam na następną notkę. ; ))

  OdpowiedzUsuń

Mile widziane komentarze <3