czwartek, 26 kwietnia 2012

Po co szukamy radości, kiedy mamy ją obok siebie?


Ja również osobiście dziękuje za wszystkie  komentarze , miłe słowa i dodawianie do obserwowanych . Chce zaznaczyć że możecie napisać do nas w komentarzu , jakiej kategorii opisy chcecie . Może  jakies na dołka , o zdradzie , miłości szczęśliwej , zranionej, przyjaźni . i wtedy cała notka będzie dotyczyła tej kategorii .  Jesteśmy otwarte na wszelkie sugestie ;) 


Zamiast porównywać się z innymi, zacznij doceniać samego siebie.

Jeśli powiem, że tęsknie, wyda Ci się to takie zwyczajne. A ja umieram z tęsknoty. Obnażam swoje myśli czterem ścianom. Ranię swoje ciało. Niszczę duszę. Masochistycznie rozrywam sobie serce. Wzrok mam już całkiem pusty z tej tęsknoty. Wszystkie uczucia wsiąknęły w skórę. Daj się więc dotknąć, złapać za rękę. Jeśli wszystko już wyjaśniłem, zostało mi do powiedzenia już tylko jedno. Tęsknię.

nie lubię mówić o swoich uczuciach, wszystko duszę w sobie. bo po co się wyżalać skoro i tak ktoś tylko powie 'aha', 'będzie dobrze' to bezsensu.

    faceci to zło, które nigdy nie traktuje Cie tak jak Ty tego chcesz i tak jak Ty traktujesz ich

Powiedz, że będzie dobrze, a ja powiem, że wierzę. Fikcja jest modna.

kończymy rozmowę na gg ale Ty i tak dzwonisz jeszcze na chwile tylko po to żeby powiedzieć 'dobranoc'.

Pomagam wszystkim wkoło, daje rady, jakich pierdolony psycholog by nie wymyślił, a sama nie potrafię ogarnąć syfu, który rozrywa mnie od środka. Nie radzę sobie z jego uśmiechem, kiedy na mnie patrzy. Nie radzę sobie z ciszą, z którą mnie zostawia na kolejne tygodnie. Nie radzę sobie z drżącymi dłońmi przy odpalaniu papierosa. Mam milion wad, ale potrafię kochać. Potrafię oddać serce, jak nikt, nikomu.

Z połową serca trudniej się oddycha.

Pod pięknym niebem mieliśmy tylko siebie

Zawsze jest jakieś spojrzenie, które łapie za serce.

`Kto nigdy na prawdę nie płakał i kto nigdy nie cierpiał, nie zrozumie, jak bardzo boli każda kolejna łza. Jak z każdą łzą odpływa kawałeczek nadziei. Nikt nie zrozumie ile znaczy każda rozmowa i jaką wagę mają poszczególne słowa, nikt kto nie był na skraju przepaści i nie poczuł, że powoli spada. Kto nie utracił choć na chwilę poczucia godności, kto nie wie co to znaczy nienawidzić siebie i nikt kto patrząc w lustro nie miał uczucia, że patrzy na złudzenie.`

Nie mam już siły. Jestem zmęczona. Problemy mnie juz wykańczają, czuje sie taka bezsilna, słaba. Kazdy dzien przynosi nowe rozczarowania i zamiast isc na lepsze to zmierza ku gorszemu. Dławi mnie strach i nie wiem co dalej mam robic. Tu nie ma dobrych rozwiązań. Jednego dnia wszystko wyglądało tak pięknie a w ciągu tygodnia wszystko przybrało czarne kolory i odechciało mi sie żyć.

Tak to już jest, że o życiu szczęśliwym i radosnym nie ma wiele do powiedzenia, dopóki się ono nie skończy.

Do twarzy Ci z tą kurwą skarbie.~Natek 


14 komentarzy:

 1. Wszystkie świetne :*


  http://mealm.blogspot.com/ Zapraszam ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mądre :D Zapraszam do siebie, będzie mi bardzo miło :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super!
  A może jakieś opisy o tym ' to co było już nie wróci ' , o przeszłości, o błędach. chętnie bym taką notke poczytała. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  2. Ciekawa propozycja ;)
   Zobaczymy co da się zrobić ;)

   Usuń
  3. Okeej ; )
   czekam z niecierpliwością. ;)

   Usuń

Mile widziane komentarze <3