piątek, 9 marca 2012

Szanuj to co masz ♥

Wiesz kto to przyjaciel ? przyjaciel to osoba od której nie wymagasz by Cię kochała, bo i tak Cię kocha. nie wymagasz by przy Tobie była, bo i tak przy Tobie jest. nie wymagasz, żeby z Tobą płakała, bo i tak płacze. nie wymagasz zaproszeń, bo zawsze czujesz się zaproszony. przyjaciel to osoba, która nigdy nie będzie chciała Cię zranić. Niektórzy ludzie czynią świat wyjątkowym tylko dlatego , że są . 
Kiedyś miałam dość duże grono przyjaciół, niby wszyscy nazywali mnie kimś ważnym i kimś kogo potrzebują - a co się okazało? doskonale sobie radzą, pewnie nawet o mnie nie myślą i mają głęboko to że tracimy na tym cholernie dużo. ale cóż, takie jest życie. to kurewsko ciężkie na to patrzeć ale jebie, moje szczęście ponad wszystko.Są ludzie którzy znaczą dużo więcej niż trochę.
Jaka jest różnica między prawdziwym przyjacielem,a kimś kto Go udaje? gdy ten drugi spyta 'co jest?',a Ty mimo iż wszystko się wali z uśmiechem na twarzy zapewniać Go będziesz,że wszystko ok - uwierzy. prawdziwy przyjaciel spojrzy na Ciebie jak na głupka i powie 'jasne,to mów co jest'. rozumiesz? nie jest przyjacielem ten,kto zapyta jak u Ciebie,lecz ten kto potrafi po Twoim spojrzeniu rozpoznać czy aby na pewno wszystko dobrze.
Czasem zastanawiam się dlaczego mam tylu wspaniałych przyjaciół??? ja bym ze sobą nie wytrzymała... oni wytrzymują... i z całego serca dziękuję ;)
`. Lena 


2 komentarze:

 1. Świetne opisy :]
  Zwłaszcza podoba mi się 3 od dołu ^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się że się podobają ; ) . Zapraszamy częściej ; *

   Usuń

Mile widziane komentarze <3