niedziela, 19 lutego 2012

impossible ; c


Wybacz, że nie płaczę, choć powinnam.


chodzi o to, aby pozwolić sobie zapomnieć, dać komuś odejść i mruknąć tylko żałuj .


Samotność to dobra rzecz ale tylko na chwilę. Im dłużej trwa tym bardziej boli...


tak, wiem - to straszne uczucie , gdy widzisz Go idącego z inną kobietą za rękę. w tym momencie świat jak gdyby Ci się wali - nic nie jest ważne, tylko to , że dłoń, która kiedyś prowadziła Cię przez życie - dziś ściska inną dłoń, nie Twoją. że facet, którego kochałaś ponad życie, i z którym wiązałaś tak ogromne plany - ułożył sobie życie, bez Ciebie, choć kiedyś mówił , że nie byłby w stanie funkcjonować bez Twojej osoby. ale wiesz co ? to minie , na prawdę. przyjdzie kiedyś taki dzień , że miłość do Niego a jednocześnie nienawiść zamienisz w szczery uśmiech, gdy zobaczysz , że tak na prawdę On jest szczęśliwy. przepełniać będzie Cię radość z tego , że ułożył sobie życie - i nie ta sztuczna, na pokaz, ale ta prawdziwa. bo jeśli kochałaś Go na prawdę, to nie ma opcji by było inaczej - przecież Jego szczęście, zawsze było Twoim.


Bo jesteś osobą, której nigdy nie powinnam stracić.


"Jak nie ten to inny" - cholernie chciałabym mieć takie podejście.


zakochać się, napisać, odpisać, zapisać, usunąć, mieć wyjebane i od nowa.


Siadam z telefonem w ręku, czytam sms'y i żałuję, że już nie jesteśmy tak blisko jak byliśmy kiedyś.i ten cholerny ból, kiedy walczę z Twoją obojętnościąWyczerpałam limit łez.


Notka by Natek ; *1 komentarz:

  1. Fajne opisy Fajny blog nic dodać nic ująć heh :) I śliczny suuper !!:*
    A ja zapraszam do siebie : http://martuellanawrosan.blog.onet.pl/Porozumiewanie-sie,2,ID454097552,n i proszę o komentarz
    pozdrawiam Martuella (Martusia12)

    OdpowiedzUsuń

Mile widziane komentarze <3