czwartek, 26 lipca 2012

Nawet nie pytaj jak mocno kocham ironię.


"Decydując się na znajomość z Tobą nie sądziłam, że zaangażuję się w nią tak absolutnie i bezwarunkowo . że narodzi się we mnie coś znacznie silniejszego , niż oczekiwałam po tym związku . że stanie się to , czego się bałam i zapewne boję się nadal . dałeś mi odczuć tyle ciepła i tyle zrozumienia , ile nie dał mi w życiu nikt . bo nikt , kogo los postawił na mojej drodze , nie umiał mnie pojąć , nie potrafił mnie zrozumieć . każdy chciał mnie zmieniać , dostosowywać do subiektywnie postrzeganej przez siebie utrwalonej formuły zachowań i posunięć . ty jeden nie próbowałeś . chciałeś mnie taką , jaką jestem , z całą moją złożonością , nieprzewidywalnością; trudną i krytyczną . z wszystkimi moimi wadami.


Jeśli nie zadzwonisz do mnie przez cały dzień, zrozumiem. Jeśli nie napiszesz przez cały dzień, zrozumiem. Jeśli nagle przestanie mi zależeć, mam nadzieję, że zrozumiesz?


Może będzie następny, ale to nie znaczy, ze pokocham go tak jak Ciebie.

nigdy nie jesteśmy przygotowani na ważne chwile.

Nie bez powodu mówiłam o szczęściu w samotności. Nie myślałam, że będę wtedy szczęśliwa. Myślałam, że jeśli kogoś pokocham i nic z tego nie wyjdzie, mogę tego nie przeżyć. Łatwiej jest być samemu. Co jeśli nauczyłeś się, że potrzebujesz miłości a potem jej nie doświadczasz. ? Jeśli sprawia ci przyjemność i na niej polegasz. ? Co jeśli ukształtowałeś życie wokół niej a potem się sypie. ? Można coś takiego w ogóle przeżyć. ? Utrata miłości jest jak umieranie. Z tym, że śmierć się kończy. A to. ? Może trwać wieczność...

Przeraża mnie fakt, że już nigdy nie zobaczę tego na co chciałabym patrzeć codziennie.., chociaż może kiedyś, w odległej przyszłości znowu poczuję głębokość błękitu. Boję się, że nie będę w stanie dotrwać do tej chwili, ale tak dla mnie będzie najlepiej.

Tak wolna w środku a przez świat tak związana.

A gdy na koniec powiedział: "no to na razie", odniosłam wrażenie podobne do tego, które mam oglądając zdjęcia z dzieciństwa-...że coś było i już nigdy nie wróci.

Gdzie przyjaźń, tam radość.

Naumiałaś się kochać, to teraz się od umiej.

Jest we mnie tyle złości, gdy przechodzisz obok mnie obojętnie, gdy patrzysz na mnie z politowaniem, po czym patrzysz na moje ręce i kpiąco się śmiejesz. Ty dobrze wiesz, że zawsze było mi ciężko. Pamiętasz w ogóle to co było między nami? Pamiętasz, jak mówiłeś, że cokolwiek by się nie działo - zawsze będziesz?

Podnoszę sie choć czasami upadam  łatwiej jest żyć gdy przyjaciel pomaga. / PIH ktoś wierzy w Boga, ktoś wierzy w diabła

W naszych sercach nie raz był pożar nie jedna sytuacja na ostrzu noża / PIH im mniej wiesz

Odnajdziesz przeznaczenie, wpadniesz w dryft Prawda i lojalność wobec Ciebie, jak życiowy szyfr / PIH nie płacz

Ta rana się zabliźni potrzebny jest na to czas  Upór w zwalczaniu przeciwności mam / PIH potrzebny jest na to czas

Kochać życie i nie być przez życie kochanym,  Chcę zabliźnić na zawsze bolesne rany. / PIH nie żałuj mnie

Robiliśmy błędy wiem jesteśmy ludźmi.  Życie nie pomogło knuło co mogło by nas poróżnić.  / PIH nigdy już nie wróci
'Jeśli kobieta jest szczęśliwa, jest także piękna.' -Sophia Loren
~ NATALIA 


9 komentarzy:

 1. obserwujemy! :D
  czekam na twoja odpowiedź :))

  OdpowiedzUsuń
 2. super ;* i obserwuje ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny blog *.* Cudowny ! Obserwuję.
  Zapraszam też do mnie : http://karolina-karaa.blogspot.com/
  ps. bardzo fajne tło, ale na notkach mogłybyście dać inne bo trochę źle się czyta ;]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje ; )
   napewno wpadniemy .
   Hm dziękujemy za sugestie napewno ją rozpatrzymy ; )

   Usuń

Mile widziane komentarze <3