czwartek, 5 lipca 2012

Każdy ma prawo do miłości , więc przestań mi tego zabraniaći nadal glupia czekasz az on odpisze, piszesz glupoty, udajesz, ze wyslalas cos przypadkiem. w sercu czujesz burze uczuc. chodz cholernie go kochasz nienawidzisz za to jak cie traktuje, ze wlasnie teraz go przy tobie nie ma, a przeciez obiecal, ze bedzie juz na zawsze..

Nie żałuje że Cie poznałam. Ale cieszę się że w odpowiedniej chwili poznałam jaki naprawde jesteś..cieszę się, bo teraz-kiedy nadszedł czas by sie rozstać..nie będę tęsknić za Tobą.. jedynie za tą Osobą która kiedyś żyła w Tobie, za tą z którą spędziłam miłe chwile.. ale ta Osoba już nie istnieje..

Nie zmienimy tego co jest, nie uciekniemy przed tym co będzie.

bała się tego dnia , wiesz ? bała się dnia , gdy tymbarki zamieni na piwo , jogurtowe chupa chupsy na śmierdzące fajki , a miłość swojego życia na jakiegoś frajera , który będzie traktował ją jak szmate .

" ufam Ci " - wiesz jak ważne są te słowa ?

Nie mam chłopaka. Nie mam kogoś do kogo mogę pobiec, wtulić się i wypłakać, gdy coś będzie mnie gryzło. Nie opowiadam, tak jak moje koleżanki, o tym, co tym razem słodkiego wymyślił jej ideał, czym ją zaskoczył i rozczulił. Ale wierzę, ze kiedyś kogoś takiego znajdę, ze być może ta osoba w tej samej chwili jest równie samotna jak ja. I bez względu na to, ile miałoby to potrwać, obiecuję dzielnie walczyć z problemami.

Kochali się oboje, ale kto o tym mógł wiedzieć, jeśli dla wszystkich liczył się ich wiek. 

Pomyślmy oboje. Co jest gorsze. To, że może nam nie wyjść, czy to, że za kilka, kilkanaście lat nie będziemy mogli sobie darować, że nawet nie spróbowaliśmy?

Czasem życie układa inny scenariusz, niż byśmy chcieli. Ale dobry aktor sprosta każdej narzuconej roli.

Cierpliwość jest gorzka, ale jej owoce są słodkie.

Jaki jest sens w codziennym załamywaniu się i niszczeniu swojej psychiki? Nie lepiej jest wstawać rano i cieszyć się z każdego danego dnia? Życie to metoda prób i błędów. Chodzi o to by brać z niej wystarczająco dobre wnioski by się znowu nie powtórzyły. Co się stało to się nie odstanie, więc pora podnieść dupę z fotela, krzesła czy też łóżka i iść przez z życie z podniesioną głową. Życie jest zbyt krótkie by pozwolić sobie na dni rozpaczy i dołowań. Żyj tym co masz aktualnie, każdy drobiazg ma znaczenie.

Przecież ja go nawet nie znam. Nie wiem ile słodzi, jakiej słucha muzyki, o czym myśli gdy wstaje rano. Nie mogę go kochać.

Stoję w kolejce do Ciebie. Wiem, że nie jestem idealna, ale któż z nas jest? Wiem, że zdarza mi się zawalić. Wiem, że czasem jestem nieznośna. Kochanie, ja to wszystko wiem i wiem jedno, dla Ciebie jestem w stanie się zmienić. Daj mi tylko czas.

Poznałam Cię na wakacjach, to był najpiękniejszy okres mojego życia, ale w raz z ich końcem musiałam wyjechać. Nikogo nie obchodziło to, że miłość do Ciebie nie ulotniła się w raz z wolnością i upałem.Jeśli kogoś bardzo kochasz, nie spojrzysz na to, że coś będzie Cię bolało, tylko by ta druga osoba była szczęślOn był wszystkim, czym ona sama nie była.


Złączeni czymś w stylu chemii.NATALIA <3 

2 komentarze:

  1. Strasznie podoba mi się ten tekst:
    Cierpliwość jest gorzka, ale jej owoce są słodkie :D
    Reszta jak zawsze super.:*

    OdpowiedzUsuń

Mile widziane komentarze <3