sobota, 2 czerwca 2012

W każdym miejscu widzę Twój ślad.


Kochała go mając nadzieję że kiedyś to odwzajemni

Wiesz.. w chwilach takich jak ta, kiedy ostatni raz widziałam Cię miesiąc temu,a drugie tyle wciąż przed nami. I kiedy mija ta data, a ja nie mogę Cię przytulić, siadam na dachu dziesięciopiętrowego wieżowca, patrze na niebo i księżyc.I myślę, że w tej chwili i ty spoglądasz na tę samą gwiazdę. I autentycznie jest mi lepiej. Tak na moment.. 

I wszystko się ułożyło. Samo, ot tak. Nie oznacza to, że koniec problemów. One nastąpią, kiedy tylko  wynikną konsekwencje tych wyborów. A wtedy rozpęta się prawdziwa burza. Ale teraz nie chcę myśleć o tym, jestem szczęśliwa. Bardzo szczęśliwa. W końcu od czego ma się przyjaciół?

Nowy rozdział w życiu. Tak, masz rację - bez Ciebie.

Pamiętasz? Ty mnie goniłeś, a ja specjalnie uciekałam powoli <3

Kochaj mnie taką jaką jestem. Kochaj mnie codziennie. Kochaj mnie za to, że jestem inna. Kochaj mnie za moją szczerość, kaprysy, spontaniczność i wszystkie wady. Kochaj mnie nie tylko w spódniczce ale też w mojej ulubionej bluzie. Kochaj mnie tak jak ja kocham Ciebie.

A jednak pod szeregiem złości i nienawiści , kryje się jedno malutkie serduszko <3

dopełniasz mnie swoim reggae, a ja Ciebie moim rapem.

Nie , nie jestem wrażliwa . Czasami po prostu nie mam siły być arogancka .

Uwierz kochanie. Mogę dzielić się z Tobą wszystkim. Mogę oddać Ci moje usta, język. Mogę się z Tobą całować i spędzać czas. Kibicować na meczach, wychodzić ze znajomymi, wygłupiać się, upijać. Będę Twoją wymarzoną dziewczyną. Oddam Ci całą siebie z wyjątkiem serca. Serce wziął on i już nie oddał więc wybacz, że nie potrafię Cię pokochać.

2 dni wolnego od świata poproszę.

Uparłam się. Tak. Na Ciebie. ! 
Nateek <3 

5 komentarzy:

Mile widziane komentarze <3