środa, 18 kwietnia 2012

Ty spierdoliłeś sprawę. Gruntownie. Dokumentnie. Na całej linii. Idź do niej. Biegnij za nią. Znajdź ją, złap, przyciśnij do siebie. Idź do niej!zawsze w pewnym momencie pojawia się pomiędzy nami niewidzialna granica .... nie możemy się dłużej razem śmiać , bo znów będziemy za blisko . nie możemy dłużej rozmawiać , bo znów będziemy mieli zbyt dobre kontakty . nie możemy być ze sobą szczerzy , bo znów zaczniemy się sobie zwierzać .

może przesadzam,ale nawet 15 min. rozmowy z tobą przez gg uszczęśliwia mnie tak bardzo jak smerfy Gargamela.

ironicznie śmieję się z ludzi, którzy mnie obgadują.

znów zobaczyła jego twarz, tą samą twarz z którą dzieliła każde smutki, każde problemy w przeszłości rozwiązywali wspólnie. dziś zostały po tym wspomnienia. jego lekki uśmiech znów rozpruł jej wnętrze. chciała podbiec, przytulić, całować. tak jak dawniej. nie wiedziała czemu on się teraz uśmiecha. może jej się wydawało? psychika często płatała jej figle, ale jej wzrok jeszcze nigdy jej nie zawiódł. łzy powoli napływały jej do oczu. 'nie kocham Go' powtarzała cichutko. kochała..

Podejdź jeśli mi ufasz, pokochaj jeśli chcesz .

ciekawa jestem, jakby wyglądał mój wyświetlacz w telefonie z wiadomością od Ciebie. pokażesz?;>

Pierwsza dana przez nas szansa drugiemu człowiekowi jest wyrazem zaufania, druga - nadziei, kolejne naiwności.

ja wyczerpałam cały swój zapas nowych szans, kolejnych rozdziałów, nawet książek, z Tobą.

Chętnie powiedziałabym Ci 'wypierdalaj', ale jestem miła i mówię 'siema'.

chyba nareszcie zaczynam to wszystko rozumieć. odzyskuje siłę i podejmują się walki, która wiem że nie będzie łatwa, ale dam radę. muszę. muszę przecież nauczyć się żyć bez kogoś, kto nie jest wart nawet jednego spojrzenia.

Nie jestem nikim nadzwyczajnym. Tak jak wszyscy inni budzę się każdego ranka i chodzę spać każdego wieczoru. Tak jak wszyscy inni czuję. Tak jak wszyscy inni cierpię. Tak jak wszyscy inni szukam szczęścia. Tak jak wszyscy inni po prostu żyję.

związek z nim nie tylko nauczył mnie, że płacz po nocach w poduszkę nic nie daje. dotarło do mnie, że lepiej się nie przyzwyczajać, nie przywiązywać, nie zapamiętywać. najlepiej jest mieć na wszystko wyjebane, tak bardzo jak tylko jest to możliwe.

najgorzej jest wieczorami, siedzisz z myślą, że nigdy dla nikogo nie było się nikim ważnym.
Pocałunek to nie tylko zwykłe połączenie ust, którym jarają się nastolatki, to chwilowe uniesienie dwóch dusz połączonych w jedną całość.

kawa stygnie. uczucia gasną. piwo traci gaz. namiętność wietrzeje,a ludzie zwyczajnie odchodzą.

A teraz, gdy odszedłeś, każda piosenka o miłości sprawia, że tak cholernie za Tobą tęsknię.

Ilekroć się zamyśliła, wszyscy wiedzieli że myśli o Nim.

obiecaj mi, że jeśli to już będzie koniec, że jeśli nie będziesz w tym widzieć żadnego sensu. odejdziesz. tak po prostu. obiecaj jednocześnie, że już wtedy nigdy się nie zobaczymy. że pozwolisz mi zapomnieć. a jednocześnie każde z nas ułoży sobie wszystko od nowa. obiecaj, że już nigdy nie wrócisz, że nie zniszczysz tego co udało mi się ułożyć podczas Twojej nieobecności.obiecaj, że znikniesz raz na zawsze, że nie będzie dodatkowego bólu, łez i cierpienia.

i dzisiaj gdy w końcu spytał czy mi zależy spanikowałam . nie wiedziałam co odpowiedzieć i dobre kilka minut milczałam . ' na wielu rzeczach mi zależy ' - odpowiedziałam i zmieniłam temat , nie mogąc z siebie wykrztusić , że tylko on się liczy i cholernie boje się , że go stracę .

co jest w tej wódce, że tak bardzo Ci przypomina o moim istnieniu?

Topienie smutku w alkoholu jest tak samo bez sensu jak przeklinanie podczas spowiedzi

Trzymał mnie za rękę jakby chciał Spędzić resztę swojego życia ze mną.

niektórzy zbierają znaczki, pocztówki, monety. ty kolekcjonujesz dziewczyny, też w końcu jakieś hobby.ie zmieniaj go na partnera, bo później będzie twoim wrogiem.

ja też jestem słaba i naiwna, uwierz.


***
Natek ;*


2 komentarze:

  1. Świetna pioseneczka w tle no i opisy,połowe już bym wstawiła na GG.Dziękuje za komentarzyk <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciesze się że się podobają ; *

    Nie ma sprawy ;)

    OdpowiedzUsuń

Mile widziane komentarze <3